پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

اعضاء هیأت مدیره انجمن مددکاران اجتماعی ایران انتخاب شدند

 

مجمع عمومی سالیانه عادی انجمن مددکاران اجتماعی ایران در روز اول آبان ماه ۱۳۹۲در محل باشگاه شماره یک شرکت نفت واقع در خیابان شریعتی، بین پل سید خندان و بزرگراه همت، پشت پارک شریعتی، کوچه لاهیجان از ساعت ۱۳ لغایت ۱۵ با حضور نماینده وزارت کشور، خانم دکتر توکلی برگزار گردید. ریاست مجمع بر عهده دکتر عزت اله سام آرام بود و آقایان حاج ناصر بابایی، دکتر اکبر بخشی نیا و خانم لیلی ارشد، به ترتیب  بعنوان منشی و ناظرین مجمع عمومی حضور داشتند:

بر اساس رأی اعضای انجمن مددکاران اجتماعی ایران، نتایج ذیل بدست آمد:

   اعضای اصلی هیأت مدیره انجمن مددکاران اجتماعی ایران به ترتیب آرای مأخوذه به شرح ذیل برای مدت سه سال انتخاب شدند:

۱-جناب آقای سید حسن موسوی چلک(رییس انجمن)

۲- سرکار خانم محترم رمضانلو(خزانه دار انجمن)

۳- سرکار خانم زهره صفاری فر(نایب رییس انجمن)

۴- جناب آقای دکتر محمد حسین جوادی

۵- جناب آقای غلامعلی قربانی

۶- جناب آقای عباسعلی یزدانی

۷- جناب آقای مهدی سروی همپا

 

   اعضای علی البدل انجمن مددکاران اجتماعی ایران به ترتیب آرای مآخوذه به شرح ذیل می باشند:

۱-     جناب آقای علی صادقی

 ۲-    جناب آقای دکتر نادر پوراصغریان

   بازرس اصلی و علی البدل هیأت مدیره انجمن مددکاران اجتماعی ایران به شرح ذیل برای مدت یک سال انتخاب شدند:

 ۱-     سرکار خانم هایده بهبودی

     بازرس علی البدل هیأت مدیره انجمن مددکاران اجتماعی ایران:

 ۱-     جناب آقای افشین جاوید نسب

در ضمن در این مجمع، تصمیمات ذیل از سوی اعضای انجمن مددکاران اجتماعی ایران اتخاذ و تصویب گردید:

۱-   اعضای انجمن مددکاران اجتماعی ایران، جهت قدردانی از حمایت ها و زحمات صادقانه و بی شائبه جناب آقای سید مرتضی بختیاری به جامعه مددکاران اجتماعی کشور، ایشان را بعنوان اولین عضو افتخاری انجمن مددکارن اجتماعی ایران انتخاب نمودند.   

 

۲-  حق عضویت سالیانه اعضاء انجمن به شرح ذیل تصویب شد:

 •  دکتری:۵۰ هزار تومان
 • کارشناسی ارشد:۴۰ هزار تومان

 •   کارشناسی:۳۰ هزار تومان
 •   دانشجو:۱۵ هزار تومان

 

انجمن مددکاران اجتماعی ایران مراتب سپاس و قدردانی خود را از همه مددکاران اجتماعی که جهت کاندید هیأت مدیره و بازرس انجمن داوطلب شده و همچنین سایر شرکت کنندگان در مجمع اعلام می نماید.

 

روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

دوم آبانماه ۱۳۹۲

۰

مطالب مرتبط

12 نظر

 1. صياد حقي

  انتخاب به جا ‏، شایسته و مجدد جناب آقای موسوی چلک و همکاران محترمشان را تبریک عرض نمود ه امیدوارهستم هچنان در راه خدمت به جامعه مددکارای اجتماعی مستدام و پیروز باشید.
  دل اگر تاریک اگر خاموش بسم الله النور گر چراغان است ، بسم الله الرحمن الرحیم
  میزبان عشق است و وای ازعشق!غوغامی کند هر که مهمان است، بسم الله الرحمن الرحیم

  ۰
  پاسخ
 2. محمدحاجی

  با عرض سلام و ادب و عرض تبریک خدمت اعضا منتخب هیئت مدیره انجمن و همچنین همکار سابق خود ریاست محترم اسبق سازمان زندانها جناب آقای بختیاری به عنوان عضو افتخاری انجمن مددکاری تبریک عرض نموده و با سپاس و تشکر از زحمات ریاست محترم انجمن جناب آقای موسوی که انشا…مستدام باشند،تبریک ویژه دارم و امیددارم در پناه الطاف حق تعالی اعضاء هیئت مدیره و با مساعدت کلیه مددکاران خدمت نمایند و در جهت رشد و تعالی این حرفه گام بردارند.
  و انشا… انجمن مددکاری با مدیریت محترم جناب آقای موسوی رشد و شکوفایی روز افزونی داشته باشد .و از حضرت باریتعالی آرزوی توفیق ،سربلندی و سلامتی برای تک تک عزیزان خادم انجمن مدکاری ایران را دارم .
  محمد حاجی -مددکار و آسیب شناس اجتماعی مراکز درمان سوء مصرف مواد و عضو پیوسته انجمن مددکاری و خادم این انجمن اسان سمنان -شهرستان شاهرود

  ۰
  پاسخ
 3. ستاره مرادی

  با سلام و عرض ادب و تبریک صمیمانه به عزیزان منتخب، امید است که بتوان در کشور رسالت مددکاری را آنچنان که در شأن این حرفه می باشد در معیتشان به جا آورد. زحمات آقای حسن موسوی چلک از دیده پنهان نیست و آن را ارج می نهیم و برایشان سلامتی، روزگار شاد و توفیق روز افزون خواستاریم. ضمناً بی صبرانه منتظر معرفی بیشتر دیگر عزیزان هستیم.

  ۰
  پاسخ
 4. منیره بلوچی (مسئول انجمن مددکاران اجتماعی کرمان)

  بی تردید پذیرش مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران فرصت مغتنمی برای خادمان انقلاب اسلامی فراهم می‌آورد تا بتوانند منشأ برکات فراوان برای آن جامعه باشند. اینجانب به نماینگی از انجمن مددکاران اجتماعی استان کرمان ضمن عرض تبریک به مناسبت انتخاب شایسته اعضاء محترم هیئت مدیره انجمن مددکاران اجتماعی ایران، امید داریم با عنایت ایزد منان، گامهای مصمم، استوار و همسو با تجربیات گرانبهای اعضاء محترم هیئت مدیره در راهبرد مشکلات جامعه مددکاری اجتماعی، همچنان برقرار باشد. چون بر این اعتقاد هستیم که حمایت از مددکاران اجتماعی یعنی حمایت از مددجویان
  ان شاء الله انجمن مددکاران اجتماعی ایران در این دوره نیز با مدیریت جناب آقای موسوی چلک شاهد رشد و شکوفائی بیش از پیش باشد .
  از خداوند متعال برای شما توفیق روز افزون خواستاریم .
  منیره بلوچی – مسئول انجمن مددکاران اجتماعی استان کرمان

  ۰
  پاسخ
 5. مرادیان زاده

  با سلام و عرض تبریک به همه عزیزان منتخب و دوستانی که در این امر همکاری فرمودند.کاش می شد از رزومه مختصر و فعالیت های این عزیزان بطریقی اطلاعاتی بدست آوریم ویا اگر آدرسی هست اعلام شود تا مراجعه کنیم که هم بیشتر آشنا شویم وهم با دیدن عکس ایشان و کارها واقدامات تجربی شان بهره بهتری بگیریم.

  ۰
  پاسخ
 6. سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

  انتخاب شایسته و بجای آن بزرگواران را بعنوان اعضاء هئیت مدیره انجمن مددکاران اجتماعی ایران تبریک و تهنیت عرض نموده ، توفیقات روز افزون شما عزیزان را از خداوند منان خواستاریم .

  رجآء واثق داریم ،اعضای توانمند، متخصص و شایسته این انجمن ،که انصافا آغازگر افقهای جدید و روشنی در بهبود کیفی و کمی حرفه مقدس مددکاری اجتماعی در چند سال گذشته بوده اند بیش از پیش در این امر خطیر موفق خواهند بود.

  مدیر و اعضای هیئت تحریریه وب سایت تخصصی مددکاران اجتماعی

  ۰
  پاسخ
 7. کاوه امیدی ملایری

  باعرض سلام و ادب وعرض تبریک خدمت تک تک عزیزان منتخب در هیات مدیره وبازرسان محترم آرزوی توفیق خدمت روز افزون به جامعه مددکاری اجتماعی و گسترش این حرفه مقدس برای خدمت به مددجویان و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از ایزد متعال آرزومندم.جا دارد از زحمات تمامی عزیزان علی الخصوص جناب آقای حسن موسوی چلک که در هیات مدیره به مدت سه سال زحمات فراوانی را برای روشن ماندن چراغ این انجمن کشیده اند کمال تشکر را داشته باشم.

  ۰
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.