پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

برگزاری همایش مددکاری اجتماعی و پیشگیری اجتماعی/روز مددکار اجتماعی


برگزاری همایش مددکاری اجتماعی و پیشگیری اجتماعی
بیست وهفتمین همایش کشوری انجمن مددکاران اجتماعی ایران به مناسبت سیزدهم رجب ولادت حضرت علی(ع) بزرگ مددکار عالم اسلام و روز مددکار اجتماعی با موضوع “مددکاری اجتماعی و پیشگیری اجتماعی” روز   سه شنبه مورخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ در محل: تهران – خیابان آزادی – نبش بهبودی – وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی- سالن ۱۷ شهریور از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۸ برگزار می گردد.
سید حسن موسوی چلک رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران ضمن اعلام این خبر افزود: توجه به پیشگیری از استراتژی های اساسی در حوزه اجتماعی است.یکی از ابعاد تاثیرگذار در پیشگیری، در کنار پیشگیری های وضعی، انتظامی و قضایی بعد اجتماعی پیشگیری می باشد.بدون شک در این بعد نقش سازمان های اجتماعی و متخصصین اجتماعی از جمله مددکاران اجتماعی بسیار موثر می باشد به گونه ای که مدیریت پیشگیری اجتماعی باید توسط سازمان های اجتماعی و متخصصین اجتماعی از جمله مددکاران اجتماعی انجام شود.توجه به این بعد از پیشگیری کاهش هزینه ها و افزایش سلامت اجتماعی و ارتقاء کیفیت زندگی را که از ماموریت های  مددکاران اجتماعی است، به دنبال خواهد داشت.
منبع:روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

 

۰

مطالب مرتبط

12 نظر

 1. مددکار

  با سلام
  چرا در مورد همایشی به این مهمی هیچ خبر کاملی حتی در سایت برگزار کننده همایش یافت نمی شود.
  و سرود ملی مددکاری اجتماعی در هیچ کجا برای دانلود گذاشته نشده است.
  تصاویر این همایش در کجا گذاشته شده است.
  ممنون

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   با سلام و احترام
   اخبار همایش در سایت انجمن و بسیاری از سایت ها منعکس شده بود.کلیپ سرود ملی در حال ساخت است که در صورت نهایی شدن در سایت انجمن برای دانلود قرار خواهد گرفت.

   ۰
   پاسخ
  1. مدیر سایت

   با سلام واحترام
   انجمن با کمک و همکاری سازمان ها و دانشجویان و فارغ التحصیلان توانست این همایش باشکوه را برگزار نماید که از همه کسانی که با انجمن در برگزاری همایش سپاسگزاری می شود.

   ۰
   پاسخ
 2. کردلو

  روز مددکار بر شما و هم مددکارن اجتماعی تبریک وتهنیت باد .من هم بامددکاری دوساله شدم .حاج احمد آقا از امام پرسیدند:رسیدن به مراحل بالای عرفانی چقدر زحمت داره.امام فرمدند :خیلی زیاد اما راه میانبرش خدمت به مردم است.

  ۰
  پاسخ
 3. مهدی عارف نیا

  باسلام و عرض ادب

  .
  بنده عضو هستم و هیچ اطلاع رسانی جهت شرکت در همایش نشده است.لطفا در صورت امکان اقدام فرمایید. ارائه دعوت نامه به محل کار جهت شرکت در همایش الزامی می باشد . با تشکر

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   با سلام و احترام
   کارت ها روز پنجشنبه گذشته پست شده است.در صورت عدم دریافت با دفتر انجمن تماس حاصل نمایید(۴۴۰۷۶۷۱۳)

   ۰
   پاسخ
 4. سمیه رضایی پور

  با سلام
  چرا همایش فقط برای تهرانی ها برگزار شده و چرا بقیه اعضا جهت شرکت در همایش اطلاع رسانی نشده اند.

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   با سلام و احترام
   برای اعضاء انجمن در سراسر کشور کارت دعوت روز پنجشنبه گذشته کارت ارسال شده است.سایر افراد هم می توانند شرکت کنند.برای اعضاء از طریق پیامک هم اعلام خواهد شد.

   ۰
   پاسخ
 5. موحدی

  ضمن تشکر از انجمن مددکاران اجتماعی
  به نظر من زمان برگزاری همایش بدلیل لحاظ نشدن رفاه میهمانان همایش که از شهرستانهای دور به تهران عزیمت خواهند نمود مناسب نیست و بهتر بود زمان برگزاری همایش با ملاحظه مشکل مرخصی میهمانان شهرستانی در اوایل هفته یا روزهای اخر هفته برگزار می شد.

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   با سلام و احترام
   امکان تامین مسکن میهمانان شرکت کننده در همایش برای انجمن فراهم نیست و این هم به دلیبل نداشتن امکانات مالی است.تعیین زمان همایش هم پس از بررسی های همایش های قبلی و شرایبط دیگر برای برگزاری بهتر انتخاب شده است.

   ۰
   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.