پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

تصاویر همایش مددکاری اجتماعی و نشاط اجتماعی(قسمت اول)

۰

مطالب مرتبط

17 نظر

 1. روزبه

  نوشته های مریم خانم بیشتر شبیه به دختربچه های ۵ یا ۶ ساله بود!!!
  مددکار واقعی کسی هست که دارای روحی بزرگ و سراسر عشق و معرفت باشه کلمه ناپسند لابی بازی و چندین اصلاح که سالهای اخیر مد شده واقعا در شان بچه های خوب و مهربان انجمن مددکاران اجتماعی نیست
  اگه بابت عکس ها مشکل دارید من خودم یک دوربین ۱۳ مگا پیکس میارم ۵۰۰ تا عکس ازتون میگیرم توی سایت میزارم تا دلتون خنک شه!
  شاد باشید

  ۰
  پاسخ
 2. سالومه یوسفیان

  سلام
  با دوست هنرمندی که از بداخلاقی ها در کارش مینالید حرف می زدم وگفتم چقدر متاسفم که درهنر که بی واسطه با روح آدمی سروکاردارد هم اینگونه نامهربانی ها ظهورکرده، وحالا بیشتر متاسفم برای خودم که بعنوان یک مددکار این نامهربانی ها را دررشته خودم می بینم! شاید اغراق آمیز به نظربرسد ولی جدا معتقدم که مددکاران ازجمله قشرهایی هستند که همه رفتارها وقضاوتهایشان زیرذره بین اطرافیان ومراجعانشان است و از این رو، چقدر بد و زشت است که خودمان با خودمان چنین برخوردهایی کنیم… دوستان خوبم اگر این روحیه انصاف وگذشت را درباره چند عدد عکس یا حتی درباره یک تقدیر یا هرچه که برایتان محترم است ندارید، پس چطورمی توانید دراین جامعه که خوب میدانیم عدالت درآن به یک کلمه شعاری وسمبلیک تبدیل شده، برای مراجعانتان کارکنید؟؟ شما که نمیتوانید از قصور بعضا غیرتعمدی همکارانتان بگذرید پس چطور از حب و بغضهای مغرضانه جامعه می گذرید؟؟ ببخشید که اطاله کلام شد اما برای این رشته روبه انحطاط بسیار خطرناک است که خودمان هم تیشه برداریم و به ریشه اش بزنیم…دوستان ِ دیگر به قدر کافی دست اندرکار این براندازی هستند…بیائیم به آنها کمک نکنیم، لطفا.
  متشکرم.

  ۰
  پاسخ
 3. مریم

  جناب موسوی چلک کشور ما داره از عدم نظارت صحیح ضربه میخوره لطفا نگدارید سر انجمن هم چنین بلایی بیاد اگه وقت نظارت به کار دوستان داخل انجمن را ندارید راه را برای کساتی که توانایی و نیروی بیشتر دارند باز بگزاریذ انجمن برای همه است نه صرفا پند نفر که وقت آزاد بیتری دارند و دارند با لابی گری و آشنا بازی در حق دیگران اجحاف میکنند!!!لطفا به انجمن مددکاران اجتماعی ایران آسیب نزنید

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   سرکار مریم خانم
   با سلام و احترام
   در رابطه با مطلب شما به چند نگته اشاره می شود:
   از این که نظارت بر عملکرد صحیح هر مجموعه ایی تاثیر دارد کسی شک ندارد.در انجمن هم این نظارت انجام می شود.
   لگر منظور شما این است که شما یا دیگران علاقمند به همکاری در انجمن هستید هیچگاه در انجمن به روی کسی بسته نبود.جز یک نفر بقیه کسانی که با انجمن همکاری درند بصورت داوطلبانه است که حسب نیاز این افراد جهت کمک به کار های انجمن استفاده می شود که سپاسگزارشان هستم که بدون هیچگونه چشم داشتی زمان زیادی را برای کمک به انجمن می گذارند.
   کار داوطلبانه لابی گری نمی خواهد عشق می خواهد و ایثار و قدم گذاشتن در این راه، که این دوستان این ویژگی هارا دارند.
   گر منظورتان این است که حضور من به انجمن آسیب می زند انشاءا… در دوره بعدی شما یا دیگرانی که شما آنها را می شناسید در انتخابات انجمن کاندید شود انتخاب شوید وبهتر از ما کار کنید.در چنین حالتی است که انجمن پیشرفت بیشتری هم خواهد کرد.فقط برای این که بدانید در این چند سال کار های زیادی انجام شده است شما را ارجاع می دهم به گزارش عملکرد انجمن که در سایت بارگذاری شده است.
   با احترام .موسوی چلک

   ۰
   پاسخ
  1. مدیر سایت

   همکار گرامی
   همانطور که قبلا” هم توضیح داده شد، عکسهایی هم توسط دوربینهای سازمان بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرفته شده است که به محظ اینکه به دست ما برسند روی سایت قرار خواهیم داد.
   با احترام

   ۰
   پاسخ
 4. مهری

  سلام به شما عزیزان

  خیلی دلم میخواست دراین نشست می شد که شرکت می کردم تا اساتید گرانمایه ام را همچون جناب آقای موسوی چلک،آقای نعمت،آفای ببری وسایر اساتیدعزیز را از نزدیک ملاقات می کردم.از شما ممنونم که این فرصت را بوجود آوردید تا از این طریق بهره کافی را ببرم

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   باسلام.
   به جز دوربین انجمن، عکاسانی از سازمان بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز مراسم را پوشش دادند که این عکسها در قسمت های بعدی به محض اینکه به دست ما برسند منتشر خواهند شد.

   ۰
   پاسخ
  1. مدیر سایت

   دوست عزیز
   در انتخاب عکس ها سعی کردیم ار همه افراد تصویری روی سایت قرار گیرد. در صورتی عکس شما در بخش اول نبود انشاالله در بخش های بعدی تصویر شما هم قرار خواهد گرفت. در صورت تمایل برای مشاهده و دریافت کل آرشیو عکسها به دفتر انجمن مراجعه فرمائید.

   ۰
   پاسخ
 5. مهدی

  متاسفانه در قرار دادن عکسها در سایت هم آشنا بازی و پارتی بازی شده است.همانند شرکت مددکاران در آدربایجان و بوشهر.انجمن هم به سوی اسیب پارتی بازی است.انجمن از همه مددکاران است نه فقط عده ای خاص!!!متاسفم

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   دوست عزیز
   کلیه عکسهای موجود در این قسمت روی ایت قرار گرفته است و در صورتی که عکسی از شما گرفته شده و روی سایت قرار نگرفته به احتمال زیاد توسط سایر دوربین ها (به غیر از دوربین انجمن) بوده و انشاالله به محظی که به دست ما برسد روی سایت قرار خواهد گرفت.
   در مورد زلزله آذربایجان تعداد زیادی از افرادی که اعزام شدند حتی در انجمن عضو هم نبودند و به دلیل سوابق تجربی یا آشنایی با زبان آذری اعزام شدند و کلیه افرادی که تمایل به اعزام داشتند ولی این امکان به دلیل کمبود ظرفیت و سایر محدودیتها فراهم نشد با تماس تلفنی از دلیل آن مطلع شدند.
   در زلزله بوشهر همانطور که اعلام نموده بودیم تعداد محدودی از افراد (۷ نفر) تنها برای آماده سازی حضور سایر تیم ها اعزام شدند که خوشبختانه زمینه به خوبی فراهم شد اما متاسفانه به دلیل بروز برخی مشکلات در منطقه زلزله زده تا الآن امکان حضور تیم های اصلی انجمن فراهم نشده که امیدواریم به زودی این توفیق شامل حال مددکاران اجتماعی عزیز بشود.

   ۰
   پاسخ
 6. روزبه

  به نام خداوند بخشنده مهربان
  تقریا ۱۵ سال هست که در همایش های متعدد شرکت میکنم و این همایش یکی از خاطرات قشنگ زندگی من بود چون دو نفر از بهترین استادیم را زمانی در دانشگاه و در رشته مددکاری اجتماعی افتخار شاگردی آنها را داشتم در این همایش دیدم و در همینجا هم اعلام میکنم که به شاگری این اساتید افتخار میکنم و همیشه برای سلامتی آنان دعا خواهم کرد

  استاد گرامی جناب سرهنگ رضائیان درس جامعه شناسی خانواده
  استاد گرامی دکتر داداش زاده درس آسیب شناسی اجتماعی

  این شعر حافظ تقدیم به این دو استاد گرانمایه:

  مدد از خاطر رندان طلب ایدل ورنه کار صعب است مبادا که خطائی بکنیم

  ۰
  پاسخ
 7. سالومه

  سلام

  ، امیدوارم مانند شعارامسال، روحیه نشاط درمددکاران بیاید وبماند و به توان یابان این جامعه هم سرایت کند، مثل این عکسهای زنده و جوان و شاد.
  متشکرم از شما که این موقعیت را رقم می زنید.

  موید باشید.

  ۰
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.