پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

دوره مقدماتی مداخلات روانی اجتماعی در تصادفات رانندگی برگزار شد

دوره مقدماتی مداخلات روانی اجتماعی در تصادفات رانندگی در روزهای شنبه و یکشنبه ۶ و ۷ اردیبهشت ۹۳ با حضور تعداد محدودی از مددکاران اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن مددکاری اجتماعی ایران، این دوره با همکاری گروه مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سالن جلسات حوزه ریاست این دانشگاه برگزار گردید. این دوره با مدرسی خانم دکتر پریچهر شریفی متخصص روانشناسی ترافیک از دانشگاه لایپزیک انجام شد.

حسن موسوی چلک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی در گفتگو با روابط عمومی انجمن عنوان کرد، این دوره صرفاً بخشی از یک طرح درازمدت است و در آینده دوره های مدون و برنامه ریزی شده ای تهیه و به صورت عمومی اعلام خواهد شد. به گفته وی،  این حوزه ای کاملا تخصصی است و لازم است تا سریع و با برنامه ریزی مشخص هم دانش و هم تجارب موجود در این زمینه به داخل کشور انتقال یابد. وی همچنین عنوان نمود که در این دوره برخی مسائل مرتبط با این حوزه به صورت عمومی و کلی مطرح شد و در آینده نزدیک این دوره ها با مشارکت سازمانهای مرتبط مانند پلیس راهور و هلال احمر به صورت جدیتر و تخصصی تر اجرا خواهد شد.

به گفته وی در این دوره دو روزه مباحث متعددی همچون زمینه های حضور مددکاران اجتماعی و سایر تخصصهای یاورانه، انواع مداخلات روانی اجتماعی در تصادفات رانندگی و ریشه های روانی و اجتماعی تخلفات رانندگی مطرح شد و مثالها و تحلیلهایی از کشورهای توسعه یافته در این ارتباط به بحث گذاشته شد.

گفتنی است پیش از این در آستانه تعطیلات نوروز، کمپینی با هدف پیشگیری از تلفات ناشی از تصادفات رانندگی با مدیریت انجمن مددکاران اجتماعی از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تشکیل شده بود./

Picturjjje1Pictu1Pictu65re1

۰

مطالب مرتبط

7 نظر

 1. فائزه پیازچیان

  با سلام. خواهشمندم  به اطلاع رسانی کافی در زمینه شرکت در دوره های آموزشی بعدی این طرح اقدام فرمائید. با تشکر 

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   با سلام و ممنون از اینکه از سایت بازدید کردید.
   همه برنامه های آموزشی انجمن از طریق سامانه پیامکی برای اعضا ارسال می شود و از طریق سایت انجمن نیز اطلاعرسانی خواهد شد.

   ۰
   پاسخ
 2. پریچهر شریفی

  با سلام
  با تشکر از مهمان نوازی و علاقه عزیزان شرکت کننده در این کارگاه و با تشکر خاص از برگزارکنندگان این کارگاه امیدوارم که بخشهای بعدی این کارگاه با اطلاع قبلی به عزیزان علاقه مند به صورت مدون برنامه ریزی شود.
  تشکر خاص از جناب آقای موسوی چلک برای مدیدیریت علمی این کارگاه
  پریچهر شریفی

  (ممنون از خانم شریفی مدرس این دوره بسیار خوب- مدیر سایت )

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   سرکار خانم شریفی
   ممنون بابت بازدیدتان از سایت و ممنون از دوره خوبی که برگزار کردید. انشاءالله دوره های بعدی با هماهنگی بهتر و با اطلاعرسانی و ثبت نام از همه مددکاران اجتماعی علاقمند صورت خواهد گرفت.

   ۰
   پاسخ
 3. حاجی حسینلو

  با تشکر از اینکه کارگاه را برگزار نمودید و سپس اطلاعیه برگزاری زدید. اطلاعیه ثبت نام و شرکت در کارگاه را چه زمانی زده بودید؟؟؟؟؟؟؟؟!!!

  ۰
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.