پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

ساعات کار انجمن در سال جدید

با پوزش از تأخیری که اجباراً در مورد اعلام ساعتهای حضور کارشناسان در دفتر انجمن ایجاد شد، به اطلاع می رساند ساعات کار انجمن در سال جدید به این ترتیب خواهد بود:

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۷

مسئول دفتر: سرکار خانم دوستی

شماره تلفن:  ۶۶۵۶۱۶۶۹ – ۶۶۵۶۱۶۹۴

فکس:  ۶۶۵۶۱۷۸۷

نشانی:  تهران- میدان انقلاب- خیابان جمالزاده جنوبی- خیابان دیلمان- پلاک ۱۴ – طبقه پنجم- واحد ۲۰

کد پستی:۱۳۱۳۸۳۵۱۴۸

ارتباط  اعضای محترم و سایر مددکاران اجتماعی سراسر کشور با انجمن و همکاری با برنامه های جاری و پیشنهاد ایده ها و ابتکارات شما باعث ارتقاء روحیه و تقویت قدرت همه اعضا خواهد بود.

۰

مطالب مرتبط

4 نظر

 1. اصغرنژاد

  مشکل ذکر شده در پیام بالا رو هم داشتم چندین بار تماس گرفتم تا در خصوص آگهی مندرج در سایت صحبت کنم اما متاسفانه کسی پاسخگونبوده

  ۰
  پاسخ
 2. رقیه حاجی حسینلو

  با سلام و تبریک سال نو
  – با تشکر از فعالیت های مجموعه انجمن- چند مورد نقد داشتم- در مکان قبلی انجمن بنده هر چه تماس می گرفتم در نهایت متصل به فاکس می شد و کسی پاسخگو نبود- همچنین حدود چهار سال پیش اطلاعیه جمع آوری خاطرات مددکاران اجتماعی را نمودید که بنده در همان زمان برایتان اندک تجربیات خود را ارسال نموده ام که متاسفانه هیچ بازخوردی ندیدم. نمیدانم چگونه ایجاد انگیره برای دامه ارتباط فراهم خواهد شد.
  متاسفانه مورد اخیری را متوجه شدم که برخی کارگاه هایی را بدون اطلاع عمومی و
  ایجاد فرصت برای همگان، یک لیستی از دوستان و ضمائم شان را برای شرکت در کارگاه کاندید می کنید. چه باید گفت جز اینکه بانیان عدالت اجتماعی، خود نقص این ارزش می کنند. انجمن روانشناسی و سایر انجمن ها تمام کارگاه ها را با تمامی اطلاعات بر روی سایت اعلام و اس ام اس می کنند. حتی برای غیر روانشناسان نیز ارسال می کنند. آنوقت مددکاران اجتماعی فرصت ها را فقط برای دوستان و خانواده خود مغتنم می دانند.

  ۱+
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   سلام خانم حاجی حسینلو
   ممنون از بازخورد سازنده تان خاطرات ارزشمند حضرتعالی و سایر همکاران محترم که لطف کردید و در اختیار انجمن قرار دادید در جلدهای پیش رو در حال ویراستاری یا در نوبت چاپ هستند. انشاالله به زودی به ترتیب دریافت آنها یا به ترتیب آماه شدن قطعا چاپ خواهند شد. جابجایی دفتر و البته کارشناس دفتر انجمن به دلیل مشکلات فراوانی که رخ دادند چند ماه طول کشید که از این بابت واقعا متأسفیم و بارها معذرت خواهی کرده ایم. در حال حاضر شماره ها و ساعات کار همکاران در انجمن اعلام شده است و کار مطابق روال گذشته طی خواهد شد. همه مددکاران اجتماعی کشور عضو خانواده انجمن و از دوستان انجمن هستند. هدف برگزاری دوره ها هم ارتقاء کیفیت دانش و مهارتهای جامعه مددکاران اجتماعی است. دوره های آموزشی که انجمن برگزارکننده آنها باشد و تعداد ظرفیت آنها اطلاعرسانی خواهند شد.
   مدیرسایت

   ۰
   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.