پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

فراخوان پنجمین همایش ملی آسیب‌های پنهان در کردستان اعلام شد

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان کردستان از برگزاری پنجمین همایش ملی آسیب‌های پنهان در هشتم و نهم آبان‌ماه سال جاری در سنندج خبر داد.

مجید آوج در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری این همایش ملی در استان کردستان اظهار کرد: پنجمین همایش ملی آسیب‌های پنهان آبان ‌ماه جاری با محوریت خانواده در سنندج برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش با هدف بهره ‌گیری از دیدگاه‌ها و نظرات علمی دانشجویان، اساتید دانشگاه‌ها و کارشناسان در‌خصوص مسائل اجتماعی و ارائه راهکار برای رفع آسیب‌ها و معضلات اجتماعی هر ساله توسط جهاد دانشگاهی واحد کردستان برگزار می‌شود.

آوج با اشاره به روند تخصصی شدن همایش‌ها، تصریح کرد: بر همین اساس همایش چهارم با موضوع جوانان و تحولات هویتی برگزار شد و همایش پنجم به مبحث خانواده می‌پردازد.

دبیر پنجمین همایش ملی آسیب‌های پنهان، با اشاره به اینکه این همایش در هفت محور برگزار می‌شود، اعلام کرد: آسیب‌شناسی خانواده شامل اختلالات ارتباطی، تعاریض‌های بین فردی، تحولات کارکردی، ساختاری و ارزشی، خانواده، تعهدات اخلاقی و آسیب‌های اجتماعی، خشونت‌های روانی و اجتماعی در خانواده، خانواده و آموزش شامل فرزند‌پروری، مهارت‌های زندگی، مدرسه، دانشگاه، خانواده، سبک زندگی و آسیب‌های اجتماعی از جمله ابعاد زیستی، روانی و اجتماعی، خانواده، ازدواج و طلاق، خانواده و فضای مجازی هفت محور پنجمین همایش ملی آسیب‌های پنهان است.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کردستان با اشاره به ‌نحوه ارائه مقاله در این همایش عنوان کرد: علاقمندان می‌توانند مقالات خود را از طریق پست الکتریکی به نشانی culturekurd@gmail.com ارسال کنند.

دبیر پنجمین همایش ملی آسیب‌های پنهان ضمن تشریح چگونگی تنظیم مقاله، بیان کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در ‌خصوص جزئیات شرکت در این همایش می‌توانند به وب ‌سایت www.jdkurd-slsp.ir مراجعه کنند.

آوج در پایان سخنان خود یادآورر شد: مهلت ارسال مقالات این دوره از همایش، ۱۵ مهر ماه سال جاری است.
منبع: خبرگزاری مهر

۰

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.