پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

مراسم نکوداشت دکتر سام آرام اوایل اسفند برگزار می شود

مراسم نکوداشت دکتر دکتر سام آرام روز یازده اسفند سال جاری برگزار می شود.

انجمن مددکاران اجتماعی ایران- سید حسن موسوی چلک با بیان این مطلب گفت: انجمن مددکاران اجتماعی در نظر دارد تا به مناسبت روز جهانی مددکاری اجتماعی، آیین نکوداشت تعدادی از اساتید مددکاری اجتماعی که حضوری موثر در عرصه آموزش، پژوهش و اقدام در این حرفه داشته اند برگزار نماید.

وی ادامه داد: برنامه ریزی لازم برای نکوداشت چند تن از اساتید پیشکسوت این حرفه با همکاری خانه اندیشمندان علوم انسانی صورت گرفته است و به مرور طی مناسبت های مختلف در سال آینده انجام خواهد شد. در ۱۱ اسفند امسال نخستین فرد مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

به گفته موسوی چلک، این اقدام بخشی از رسالتهای انجمن در راستای تکریم و تقدیر از اقدامات مثبت صورت گرفته در این حرفه است.

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی افزود: برنامه هایی از این دست برای اساتیدی که هنوز از نعمت حضورشان بهره مندیم به ما و همکاران جوانتر یادآوری خواهد کرد که نام نیکو برقرار خواهد ماند و فعالیتهای مفید و موثری که صورت بگیرد در نظر مردم باقی خواهد ماند.1

این مراسم در تاریخ ذکر شده از ساعت ۱۴:۰۰  لغایت ۱۷:۰۰ در تالار فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی واقع در تهران، خیابان نجات اللهی، نبش خیابان ورشو، ضلع جنوب غربی پارک ورشو برگزار خواهد شد.

۰

مطالب مرتبط

13 نظر

 1. ناشناس

  سلام.
  استادان مددکاری ایران در مجموع کار شایان توجهی برای ممدکاری انجام ندادهاند که در خاطر این رشته بماند فقط از جهت استادی قابل تکریم اند نه از جهت مددکاری

  ۰
  پاسخ
 2. نام شما (ضروری): دکتر حقدادی

  نظر..برادر فاضل و پر تلاش جناب آقای موسوی چلک
  اقدام پسندیده شما را ارج می نهم . و برای آقای دکتر سام آرام آرزوی سلامتی و طول عمر و ادامه خدمت رسانی علمی به ایران عزیز را دارم .
  دکتر حقدادی – مشهد

  ۰
  پاسخ
 3. غفوری

  باسلام ودرودخدمت دست اندرکاران این اقدام ارزشمند وتبریک خدمت استاد گرامی جناب آفای دکتر عزت ا… سام آرام ،آرزومندم اینگونه اقدامات ادامه دار بوده واز اساتید بزرگوار که برای ما زحمات فراوان کشیده اند،قدردانی شایسته گردد.

  ۰
  پاسخ
  1. روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

   با سلام و احترام
   در برنامه های انجمن پیش بینی شده که هر ساله همزمان با روز مددکاری اجتماعی نکوداشت برگزار شود

   ۰
   پاسخ
 4. کدخدازاده

  اقای موسوی چلک
  با سلام و درود فراوان
  از زحمات ارزشمند شما در جامعه مددکاری اجتماعی ایران و علی الخصوص انجمن تشکر و قدردانی می کنم.اما انتظار می رود تا زمانی که گوهرهایی چون دکتر صمدی راد می درخشند ،انجمن و دست اندرکاران حوزه مددکاری اجتماعی تلاشی درخور برای تجلیل شایسته از مقام ایشان و زحمات این بزرگوار به عمل آورند.
  با سپاس فراوان از همه شما عزیزان

  سبز باشید و مانا

  ۰
  پاسخ
  1. روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

   با سلام و احترام
   ضمن سپاس از توجه شما، به استحضار می رساند انجمن در نظر دارد هر ساله همزمان با سالروز جهانی مددکاری اجتماعی از اساتید حوزه مددکاری اجتماعی تقدیر کند که استاد صمدی راد هم یکی از این افراد هستند.

   ۰
   پاسخ
 5. سمانه

  سلام جای بزرگوارانی هم چون استاد ارجمند آقای انور صمدی راد بسیار خالیست
  هر چند فکر نمی کنم ایشان تمایلی به شرکت در چنین مراسم های ظاهر بینانه ای داشته باشند!!!

  ۰
  پاسخ
  1. روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

   سمانه خانم
   با سلام و احترام
   من خودم افتخار شاگردی استاد دکتر صمدی راد را داشتم و دارم.از ایشان هم تجلیل خواهد شد.فصد داشتیم در پنجشنبه هفته قبل دیداری با ایشان در انجمن داشته باشیم که به دلیل مشغله زیاد ایشان میسر نشد.این اولین مراسم تجلیل است که به این گستردگی در حوزه مددکاری اجتماعی دارد انجام می شود.موسوی چلک

   ۰
   پاسخ
 6. ی

  باسلام واحترام این کار بسیار ارزشمنداست ولی در صورت امکان از اساتید بزرگواری مانند آقای دکتر انور صمدی رادهم تجلیل به عمل آورید.باتشکر

  ۰
  پاسخ
  1. روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

   با سلام و سپاس.انشاء الله توفیق داشته باشیم تا از زحمات سایر اساتید هم در زمان های مناسب قدردانی کنیم

   ۰
   پاسخ
 7. امین موحدی

  با سلام و درود و تقدیر
  حرکت بسیار خوب و جدیدی است همچون فعالیتهای دیگر ارزشمند انجمن مددکاران اجتماعی ایران

  ۰
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.