پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

به مناسبت روز ملی مددکاری اجتماعی همایش “مددکاری اجتماعی و مسئولیت اجتماعی” ۱۶ اردیبهشت برگزار می‌شود

رئیس انجمن  مددکاری اجتماعی ایران ضمن اعلام خبر برگزاری همایش “مددکاری اجتماعی، مسئولیت اجتماعی” در روز شانزدهم اردیبهشت ماه به مناسبت ولادت امیرالمومنین (ع) و روز مددکاری اجتماعی ایران گفت: یکی از مسئولیت‌های مهم سازمان‌ها و شرکت‌ها توجه به ایفای مسئولیت اجتماعی در قبال مردم و جامعه است.

سید حسن موسوی چلک در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: بدون شک اهتمام به ایفای این مسئولیت زمینه را برای کاهش مشکلات فرهنگی و اجتماعی و افزایش سرمایه مشارکت اجتماعی، حمایت، امنیت، نشاط، همبستگی، اخلاق، تعهد و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و جرایم فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه به همین منظور با همکاری دستگاه‌ها، نهادها و دانشگاه‌های مرتبط همایش”مددکاری اجتماعی، مسئولیت اجتماعی” در روز چهارشنبه، ۱۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰ در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران-مرکز برگزار می‌شود.

به گفته رئیس انجمن  مددکاری اجتماعی ایران، مسئولیت اجتماعی و اعتیاد، مسئولیت اجتماعی و حمایت اجتماعی، مسئولیت اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی، مسئولیت اجتماعی در قبال جامعه ایثارگری، مسئولیت اجتماعی در قبال اقشار کم درآمد و محروم، مسئولیت اجتماعی در قبال سکونتگاههای غیررسمی، مسئولیت اجتماعی و توسعه خدمات اجتماعی در مدیریت شهری از جمله محورهای درنظرگرفته شده برای برگزاری این همایش هستند.

۰

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. محمد تقی

  با نظر خانم فاطمه موافقم والبته یک برنامه ریزی کلی صورت بگیرد تا از طریق صدا وسیما ویا تهیه کنندگان وکارگردانان مستقل حرفه ای سینما در خصوص حرفه مددکاری اجتماعی موضوعات وآسیب های اجتماعی مطرح که جامعه با آن دست در گریبان است تهیه ونقش مددکاران را معرفی نمایند .
  وصد البته این اتفاق با همکاری وتاثیر گذاری انجمن مددکاران اجتماعی صورت پذیرد .

  ۰
  پاسخ
 2. فاطمه

  سلام به نظرمن درروزمددکارازپوران درخشنده به خاطرساختن فیلم هیس دخترهافریادنمیزننددعوت کنیدتادرروزمددکارشرکت کنندوازاوبخواهیدفیلمی درخصوص کارمددکاران درجامعه بسازندتامردم ومسئولین تاحدودی باکارمددکاران درجامعه اشناشوند..

  ۰
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.