پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

همدردی/ درگذشت محمدعلی هاشمی

آقای “محمدعلی هاشمی” یکی دیگر از مددکاران اجتماعی خوش نام کشور درگذشت.

مرحوم محمد هاشمی از مددکاران اجتماعی پیشکسوت حوزه بهداشت و درمان روز گذشته ۱۱ آذر ۹۳ به علت مشکل قلبی و تنفسی دار فانی را وداع گفتند.

مرحوم هاشمی سالها در کسوت مددکار اجتماعی بیمارستان امام خمینی (ره) تهران و مراکز درمانی دیگر کشور و نیز به عنوان سرپرست دانشجویان مددکاری اجتماعی درفیلد بهداشت و درمان فعالیت نموده اند.

مراسم ترحیم ایشان در استان محل تولدشان، کرمان، برگزار خواهد شد.

انجمن مددکاران اجتماعی این مصیبت الیم را به خانواده محترم ایشان به ویژه همسر مکرمه آن مرحوم ( که ایشان نیز از مددکاران اجتماعی  پیشکسوت و بازنشسته هستند) و جامعه مددکاران اجتماعی کشور تسلیت می گوید و از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم آرزوی مغفرت مسئلت می نماید.

منبع: روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

۰

مطالب مرتبط

4 نظر

 1. محمد حاجی

  انا لله و انا الیه راجعون
  با نهایت تاسف و تاثر پیشکسوت مددکاری اجتماعی ،مرحوم محمد هاشمی در حوزه بهداشت و درمان به جامعه مددکاران اجتماعی و خانواده محترم بویژه همسر آن مرحوم تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای ان مرحوم آرزوی مغفرت می نمایم .

  ۰
  پاسخ
 2. یعقوب

  بادلی آکنده از غم به خانواده محترم آن مرحوم عرض تسلیت می گوییم وازخداوند منان برای ایشان طلب مغفرت می نماییم و بدین وسیله به عرض می رسانیم که ماهم در مصیبت شما شریکیم و برای شما عزیزان صبر جلیل ارزو می کنیم

  ۰
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.