پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

چهارمین جلسه گفتگوی اجتماعی با موضوع ابعاد اجتماعی کار با کودک

رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران از برگزاری چهارمین جلسه گفت‌وگوی اجتماعی با موضوع” ابعاد اجتماعی کار با کودک” همزمان با ۱۳ مهر خبر داد و گفت: در این نشست موارد مختلفی از جمله توانمند سازی اجتماعی کودکان کار بررسی خواهد شد.

socialposterchild (1)سید حسن موسوی چلک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس اظهار داشت: یکی از اقدامات ارزنده انجمن مددکاران اجتماعی ایران در چند وقت اخیر برگزاری جلسات گفتگوی اجتماعی با حضور مسئولین و صاحب نظران دولتی و غیر دولتی است.

موسوی چلک ضمن بیان نکته فوق، ادامه داد:گستردگی و عمق موضوعات مختلف اجتماعی می‌طلبد که امروز بیش از هر زمانی ما نیاز به این نوع گفتگوهای کارشناسانه و فارغ ازجانبداری‌های سیاسی داریم.به همین دلیل انجمن اقدام به برگزاری جلسات گفتگوی اجتماعی کرده است که چهارمین آن با همکاری بهزیستی استان تهران  و حضور مسئولین ملی در قوای مختلف، کارشناسان بخش‌های دولتی و غیر دولتی ، مددکاران اجتماعی دستگاه های ذیربط، اعضای انجمن، دانشجویان و اصحاب رسانه با موضوع « ابعاد اجتماعی کار با کودک» روز دوشنبه ۱۳ مهر۱۳۹۴  در محل بهزیستی استان تهران از ساعت ۱۵ لغایت ۱۸ برگزارمی‌شود.

رییس انجمن مدکاران اجتماعی ایران در ادامه درباره محور های این نشست بیان داشت: محورهای مختلفی از منظراجتماعی به بحث گذاشته خواهد شد از جمله این محورها می‌توان به سیاستگذاری اجتماعی در جهان در حوزه کودکان، ابعاد اجتماعی قوانین کشوردر حوزه کودکان، مددکاری اجتماعی با کودکان و در مراکز شبانه روزی، مولفه‌های اجتماعی موثر بر سلامت کودکان، نقش خانواده و جامعه در بازتوانی کودکان معارض با قانون، توانمند سازی اجتماعی کودکان کار و خیابان و نقش سازمان‌های غیر دولتی درکار با کودکان اشاره کرد.

موسوی چلک درپایان ابراز امیدواری کرد برگزاری این نوع نشست‌های کارشناسی بتواند در تبیین و تحلیل  ابعاداجتماعی کاربا کودکان و شناسایی راههای  رون رفت از وضعیت موجود کمک کند.

 

۰

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. سورنا

  یکشنبه ۱۲ مهر است
  دوشنبه ۱۳ مهر
  ابعاد اجتماعی کار کودک بلاخره چه تاریخی برگزار میشود؟ چون یکشنبه ۱۳ مهر اصلا تو تقویم وجود نداره. جالبه این خبر ۵۷ بار مشاهده شده ولی هیچکس این نکته را گوشزد نکرده. لطفا هرچه سریعتر اصلاح کنید

  ۰
  پاسخ
  1. روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

   سلام
   ممنون بابت بازخورد مفیدتان
   پوستر اصلاح شد.
   نشست ابعاد اجتماعی کار باکودک در روز دوشنبه ۱۳ مهر ۹۴ برگزار خواهد شد.

   ۰
   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.