پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

مطالب مرتبط

9 نظر

 1. reza matoufi

  خبر فوری منبع :جناب آقای امین موحدی عین نوشته ها کپی شده
  به اطلاع دوستان گرامی می رساند آقای دکتر اقلیما دچار تصادف شدیدی شده اند برای سلامتی ایشان دعا نمایید. لطفا اطلاع رسانی کنید. ایشون حق بزرگی بر گردن جامعه ی مددکاری دارند.
  متشکرم

  ۰
  پاسخ
 2. راجعیان

  با سلام و احترام خدمت استاد محترم و همه دست اندرکاران انجمن مددکاری اجتماعی
  از اینکه برنامهای انجمن با یک روند مناسب همچنان استمرار دارد بسیار خوشحالم و امیدوارم با سعی و تلاشی که از اعضای محترم انجمن سراغ دارم زمینه های اجرایی تر شدن فعالیت های کارگروه ها و سایر بخش های انجمن فراهم گردد.
  از خداوند منان برایتان آرزوی موفقیت روز افزون دارم

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   جناب آقای راجعیان
   با سلام واحترام،
   از زحمات وهمکاری جنابعالی و همکاران محترم انجمن علمی-دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی هم سپاسگزاری می شود.با همکاری و مشارکت می توان بیش از پیش اقداماتی انجام داد.

   ۰
   پاسخ
 3. امين موحدي

  با سلام و عرض خسته نباشید
  بعضی کارکرد برگزاری همایشها و گردهمایی های مددکاری را کم ارزش جلوه می دهند در جواب این دسته از عزیزان با جرات می توانم عرض کنم که برگزاری همایشهای مددکاری بیشترین تاثیر را در رشد کمی و کیفی مددکاری به دنبال دارد چرا که از اندک میادینی می باشد که عنوان و ناگفته های مددکاری را در جلوی مسئولین اجرایی می گذارد .
  و شناخت و بالا رفتن آگاهی مسئولین از مددکاری است که تحول و پویایی سازمانها در زمینه مددکاری را به ارمغان می آورد

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   با سلام و احترام
   بدون شک برگزاری همایش ها فرصت مناسبی برای ارائه دیدگاه ها و به نقد کشیدن آنها ست.ما هم موافق برگزاری نشست های علمی هستیم و به همین دلیل در بسیاری از همایش های مرتبط حضور داریم.بدون شک بسط و نشر دیدگاه ها و ایده ها در همایش ها و آشنایی با دیدگاه های جدید در همین نشست ها صورت می گیرد.

   ۰
   پاسخ
 4. حبیب

  این نتیجه اعتماد به جوانان است.همیشه این تصور ایجاد شده بود که بدون حضور بعضی از افراد انجمن تعطیل می شود.در حالی که این گونه نشد.گر چه در گذشته هم فقط یک روز قبل از ولادت حضرت علی( ع) جشن می گرفتند.اما امروز بدون شک انجمن شما فعالترین تشکل است.آدم اگر انصاف داشته باشد باید این را بپذیرد و مقاومتی هم نکند.یادم هست یک روز از سازمانم برای هماهنگی در یک همایش انجمن(چند سال قبل) شرکت کردم جلسه هماهنگی در رستوران کارکنان برگزار شد.این سئوال برایم پیش آمده بود که چرا انجمن با این قدمت نمی تواند یک مکان کوچک اما مستقل داشته باشد.من هم موافقم انجمن در دو سال اخیرز اقدام های خوبی کرد که قابل تقدیر است .بستر سازی برای حضور جحوانان در کنار احترام به پیشکسوتان،ثبت خاطرات و … نشان از توجه به همه گرو هها دارد.گرچه ممکن است برخی از فعال بودن انجمن هم ناراحت شوند ولی شما به کارتان ادامه دهید.امروز با افتخار می گویم عضو انجمن مددکاران اجتماعی ایران هستم.هر جا که می روم کارت انجمن را نشان می دهم.سرود ملی هم کار بسیار خوبی بود که انجام شد.

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   با سلام واحترام
   دوست عزیز، در طول سالیان متمادی اساتید و کارشناسان زیادی تلاش کردند که ستودنی است.در این دوره با بهره گیری از تجارب گذشته برنامه ریزی شد که با تلاش اعضاء هیئت مدیره و مددکاران اجتماعی پیشکسوت و جوان و اساتید و صاحب نظران اقدام های عملی بیشتری صورت گرفت.بدون شک ابن اقدامات مدیون همنکاری همه مددکاران اجتماعی است و انجمن مددکاران اجتماعی نیز این اعتماد را ارج می نهد.

   ۰
   پاسخ
 5. محمد

  با سلام
  بررسی گزارش نشان از زنده بودن انجمن مددکاران اجتماعی ایران دارد.این گویای عملکرد وتدبیر مناسب مسئول انجمن وهمکاران شان است.برای من که بیش از ۳۵ سال در حوزه مددکاری اجتماعی کار می کنم جای خوشحالی دارد که انجمن با فعال کردن استان ها و کارگروه های تخصصی،برگزاری هم اندیشی های تخصصی،تعامل با سازمان های مرتبط با حوزه مددکاری اجتماعی تاثیر گذاری خود را نشان می دهد.برخی از اقدام های انجمن در تاریخ مددکاری اجتماعی ایران فقط یک بار اتفاق افتاده است.آقای موسوی چلک خدا قوت به شما.

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   با سلام و احترام،
   مطمئنا اگر تلاش،تدبیر و همکاری همه دوستان نبود من هم نمی توانستم کاری انجام دهم.لذا عملکرد حاصل تلاش همه است و ما خود را موظف به ارائه گزارش می دانیم.از لطف شما هم سپاسگزارم.
   موسوی چلک

   ۰
   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.