راهنمای ثبت نام آنلاین(موقتا غیرفعال)

ثبت نام آنلاین
ثبت نام آنلاین

 

بازدید کننده گرامی؛

ثبت نام آنلاین به دلیل برخی مسائل فنی، تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نیست.

لطفا برای عضویت، از طریق مراجعه حضوری اقدام فرمایید.  مدارک مورد نیاز در همین وبسایت در بخش “آشنایی با انجمن –> عضویت در انجمن” درج شده است.

نشانی و شماره های تماس انجمن در قسمت “تماس با ما”  درج شده است.

با تشکر مدیر سایت.

 

 

 

جهت ثبت نام آنلاین به قسمت بالا و سمت چپ صفحه اصلی سایت انجمن مراجعه نموده و با انتخاب گزینه “عضویت در انجمن” به صفحه عضویت وارد شوید.

اولین کادر مربوط به افرادی است که قبلاً به صورت آنلاین ثبت نام نموده اند اما به هر دلیلی موفق به پرداخت وجه و تکمیل ثبت نام خود نشده اند. این افراد با وارد نمودن کد ملی خود می توانند به صفحه پرداخت وارد شده و با پرداخت آنلاین حق عضویت، ثبت نام خود را کامل نمایند.

بخش بعدی (اطلاعات عمومی) مربوط به سایر افرادی است که می خواهند برای اولین بار مبادرت به ثبت نام نمایند. در این بخش اطلاعات خواسته شده از جمله نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، کدملی و… را با فونت فارسی وارد نموده و تاریخ تولد خود را نیز از طریق لیست های داده شده انتخاب نمایید.

سپس نشانی محل کار، کدپستی محل کار و سایر اطلاعات تا تلفن همراه را وارد نموده و در قسمت بعد تصویر اسکن شده عکس پرسنلی، شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی خود را که قبلاً روی رایانه خود آماده نموده اید با زدن دکمه Browse از روی کامپیوترتان انتخاب نموده و در نهایت کلید “ادامه” را کلیک نمایید.

در صورت وجود نواقص در اطلاعات وارد شده شما، سیسم به صورت خودکار آن ها را شناسایی نموده و پس از زدن کلید “ادامه” در کادری قرمز رنگ و در انتهای صفحه به شما نشان می دهد.

پس از برطرف کردن کلیه نواقص با زدن کلید “ادامه” قسمت جدیدی در پایین صفحه برای شما باز می شود.

اولین بخش مربوط به سوابق تحصیلی است که اطلاعات خواسته شده در آن عبارتند از: مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل و سال اخذ مدرک تحصیلی. کلیه قسمت های خواسته شده را نیز با فونت فارسی پاسخ دهید. در صورت لزوم به اضافه نمودن مقاطع تحصیلی بیشتر از کلید + که در کنار کادر “سال اخذ مدرک تخصیلی” قرار گرفته است استفاده نمایید.

بخش های بعدی مربوط به سوابق اجرایی، سابقه تدریس در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و سوابق تالیفات و ترجمه شما می باشند که در صورت عدم وجود هریک می توانید آن بخش را خالی بگذارید و در صورت نیاز به اضافه نمودن تعداد هرکدام از کلید + که در گوشه سمت چپ هر کدام از کادر ها قرار گرفته اند ستفاده نمایید.

در نهایت کد امنیتی داده شده را در کادر مربوطه وارد نمایید و کمی صبر کنید تا اطلاعات شما در سیستم اطلاعاتی انجمن مددکاران اجتماعی ایران به ثبت برسد.

پس از ثبت نهایی اطلاعات در سیستم به صفحه جدیدی وارد می شوید که مربوط به انتخاب مبلغ پرداختی توسط شما جهت حق عضویت است. حق عضویت به صورت پیش فرض سی هزار تومان انتخاب شده است که در صورتی که دانشجو می باشید، می توانید با کلیک بر روی فلشی که در کنار مبلغ حق عضویت قرار دارد آن را تغییر دهید و مبلغ ده هزار تومان حق عضویت دانشجویی را انتخاب نمایید.

سپس با زدن کلید “تایید” به صفحه پرداخت بانک تجارت منتقل می شوید. در این قسمت شماره کارت بانکی خود را (کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب قابل قبول می باشند) به همراه رمزCVV2، رمز دوم کارت(که باید توسط دستگاههای کارت خوان قبلاً انتخاب نموده باشید) و تاریخ انتقای آن وارد می نمایید و مربعی که در کنار عبارت ” تمامی شرایط و ضوابط را مطالعه کرده و آن را قبول دارم” را نیز علامت یزنید تا کلید “پرداخت” برای شما فعال شود.

در پایین صفحه و در قسمت نام دانشگاه/فروشنده ، عبارت “انجمن مددکاران اجتماعی ایران” قابل مشاهده است. در این جا و با زدن کلید پرداخت مبلغ عضویت به صورت خودکار به حساب انجمن واریز شده و شما شماره پیگیری دریافت خواهید نمود.

پس از یک هفته تا ده روز کارت شما آماده شده و از طرف دفتر انجمن مددکاران اجتماعی ایران جهت تحویل کارت عضویت با شما تماس گرفته می شود.

در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال با دفتر انجمن مددکاران اجتماعی ایران تماس حاصل فرمایید.

 

برای عضویت آنلاین اینجا را کلیک کنید.

حامد علمایی

کارشناس مسئول دفتر انجمن مددکاران اجتماعی ایران