رونمایی از تمبر یادبود و نشان سلامت اجتماعی در مراسم نکوداشت دکتر آقابخشی

رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران با اشاره به تکریم مددکاران اجتماعی، گفت: سومین«نشان سلامت اجتماعی» انجمن مددکاران اجتماعی ایران به حبیب آقابخشی اهداء شد.

IMG_3220
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، سید حسن موسوی چلک در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس اظهار داشت: یکی از اقدامات ارزنده‌ایی که توسط انجمن مدکاران اجتماعی ایران در طول یک سال گذشته تا به امروز انجام شده برگزاری آیین نکوداشت پیشگامان سلامت اجتماعی کشور در زمان حیات شان است.

وی گفت: مراسم قبلی برای آقایان عزت الله سام آرام(مددکار اجتماعی)، سیداحمد حسینی حاجی بکنده(مددکار اجتماعی)و محمد کمالی(مدیریت توانبخشی)برگزارشده بود.

چلک بیان کرد: در ادامه این برنامه‌ها، مراسم نکوداشت حبیب آقابخشی در محل بهزیستی استان تهران توسط انجمن مددکاران اجتماعی ایران با همکاری بهزیستی با استقبال با شکوه اساتید، مسئولین، مددکاران اجتماعی، دانشجویان وی و سایر دوستداران و خانواده وی برگزار شد.

رئیبس انجمن مددکاران اجتماعی ایران، گفت: دکتر آقابخشی دارای تالیفات متعدد در حوزه مددکاری اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی است و قریب ۴۵ سال سابقه فعالیت علمی و پژوهشی و اجرایی دارد. برنامه‌های پیشگیری در بهزیستی در ابتدای تشکیل این سازمان به مدیریت ایشان آغاز شد.

وی ادامه داد: همچنین تندیس مراسم هم در پایان به همراه لوح‌های سپاس به دکتر آقابخشی تقدیم شد ضمن اینکه همچنین از تمبر یادبود ایشان با حضور نمایندگان شرکت پست جمهوری اسلامی ایران نیز رونمایی شد.