همایش سی ام انجمن با موضوع مددکاری اجتماعی و مسئولیت اجتماعی برگزار شد

سی امین همایش سالانه انجمن مددکاران اجتماعی ایران با حضور نزدیک به هزار نفر از مددکاران اجتماعی سراسر کشور صبح و عصر روز ۱۶ اردیبهشت در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز برگزار شد.
روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران- این همایش ملی با موضوع “مددکاری اجتماعی و مسئولیت اجتماعی” با سخنرانی جمعی از اساتید دانشگاه و مدیران ارشد حوزه های مختلف مرتبط با مسئولیت اجتماعی انجام پذیرفت.
معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری، رئیس سازمان بهزیستی کشور، معاون رفاه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیرکل کمیسیون ملی یونسکوی ایران سخنرانان ویژه این مراسم بودند.
صبح روز همایش یک پنل تخصصی با حضور ۹ نفر از اساتید دانشگاه و مدیران سازمان های مرتبط برگزار شد. در این پنل، آقایان دکتر حسین فکرازاد، غلامرضا غفاری، اقای دکتر علی کاظمی ، پرویز زارعی، مسعودی فرید، حمید صرامی، دکتر امیرمظاهری، سرکار خانم دکتر قاسمی و سرکار خانم دکتر عرفانیان حضور داشتند و پیرامون جنبه های مختلف مفهوم مسئولیت اجتماعی مطالبی را عنوان نمودند.
مهندس فرزاد هوشیار رئیس سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران نیز یکی دیگر از سخنرانان روز همایش بود.

در این همایش همچنین از مجموعه مقالات سومین همایش مددکاری اجتماعی گناباد و همایش زنان در مسیر توسعه و نیز کتاب گنجینه ۲ که به همت انجمن مددکاران اجتماعی تألیف و تدوین شده بود
در انتها مطابق سالهای گذشته، مراسم تحلیف فارغ التحصیلان رشته مددکاری اجتماعی به صورت نمادین برگزار شد و از تعدادی از مددکاران اجتماعی نمونه سازمانهای مختلف تقدیر به عمل آمد./