پیام سپاس رییس انجمن در خصوص “کنفرانس امور اجتماعی در برنامه هفتم توسعه”

متن پیام دکتر سید حسن موسوی چلک، رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران و دبیرکنفرانس ملی آنلاین “امور اجتماعی در برنامه هفتم توسعه”

به نام خدایی که در این نزدیکی است…!

به حول و قوه الهی و با همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی و سازمان های غیر دولتی، دانشگاه ها، انجمن های صنفی و علمی، صاحب نظران و کارشناسان، اصحاب رسانه و …، کنفرانس “امور اجتماعی در برنامه هفتم توسعه” در روز های سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار شد که با استقبال بسیار خوبی هم مواجه گردید. وظیفه خود می دانم از طرف خودم و اعضای هیات مدیره، اعضاء انجمن و مدیران شعب استانی از همه اساتید، مسوولین و کارشناسان دستگاه ها، دانشگاه ها و دانشکده ها، موسسات پژوهشی و … که در این همایش به هر نحوی مشارکت داشته اند سپاس گزاری نمایم.
با این امید که جایگاه امور اجتماعی در سیاستگذاری های اجتماعی بیش از پیش نهادینه و از ظرفیت نخبگان و کارشناسان در این حوزه به خوبی استفاده شود و سلامت همه جانبه از جمله سلامت روانی و اجتماعی در سیاستگذاری های کلان کشور محور مورد توجه قرار گرفته و آثار سیاستگذاری ها در ارتقای کیفیت زندگی همه مردم خود را نشان دهد تا شاهد افزایش رضایت و به زیستن اجتماعی باشیم.

همچنین از همه اساتید و کارشناسانی که با ارسال مقاله و ارایه یافته ها بصورت سخنرانی و یا مکتوب بر غنای علمی کنفرانس افزودند، سپاس گزاری کرده و از اساتید و کارشناسانی که مقالات شان پذیرفته نشد هم عذر خواهی می کنم. این عدم پذیرش برای چاپ و یا سخنرانی بیشتر به دلیل تناسب نداشتن با چارجوب مقالات این کنفرانس بوده و از ارزش های علمی کارشان کم نخواهد کرد.
توفیق، عزت و سربلندی شما را از خداوند منان آرزو می کنم.
سید حسن موسوی چلک رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران و دبیر علمی کنفرانس

۳۰ بهمن ۱۳۹۹