پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

آغاز فروش جلد اول کتاب گنجینه ( خاطرات و درس آموخته های مددکاران اجتماعی ایران از مجموعه هفت گنج

گنجینه

گنجینه

فروش جلد اول کتاب گنجینه ( خاطرات و درس آموخته های مددکاران اجتماعی ایران از مجموعه هفت گنج اغاز شده است .

سید حسن موسوی چلک رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران در ادامه تاکید کرده است: این کار در نوع خود در کشور کم نظیر و یا به عبارتی بی نظیر است که خاطرات و درس آموخته های متخصصین یک حرفه جمع آوری و مستند شود.

موسوی چلک در ادامه گفت: این تجارب سرمایه کشور محسوب می شود لذا برآن شدیم تا این سرمایه را به نسل فعلی و آتی منتقل کنیم. بدون شک بسیاری از این تجارب و درس آموخته ها در هیچ کتابی موجود نیست به همین دلیل نام کتاب “گنجینه” نامگذاری شد چرا که نامی بهتر از گنجینه برای آن نتوانستیم پیدا کنیم.

وی افزود: در مرحله اول درس آموخته های ۴۷ نفر از مددکاران اجتماعی پیشکسوت در ۳۸۰ صفحه چاپ شده است. علاقه مندان می توانند با مراجعه حضوری یا هماهنگی تلفنی با کارشناسان دفتر انجمن جهت خرید این کتاب اقدام کنند. مطالعه این کتاب برای مدیران، مددکاران اجتماعی، دانشجویان، کارشناسان اجتماعی و یا حتی کارشناسان سایر حرفه ها بسیار مفید است.

وی در پایان اعلام نمود: انتظار می رود مسئولین سازمان های اجتماعی این کتاب ارزشمند را برای مدیران و کارشناسان واحدهای تابعه ی خود خریداری کنند تا از این طریق این تجارب ارزشمند، زمینه ارتقای کیفی خدمات را افزایش دهد. همین طور اساتید ارجمند رشته مددکاری اجتماعی و سایر رشته های اجتماعی می توانند مطالعه این کتاب را به دانشجویان توصیه نمایند. شایان ذکر است کلیه درآمدهای حاصل از فروش این کتاب به حساب انجمن مددکاران اجتماعی ایران واریز می شود.

منبع: روابط عمومی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

۰

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. رقیه علیزاده

  با عرض سلام. خدمت استاد محترم اقای موسوی.از زحمات شما ممنونیم .اگر لطف کنید کتاب را درتمام استانها به فروش برسانید .ممنون می شویم

  ۰
  پاسخ
 2. اصغرنژاد

  با چند نفر از دوستان صحبت میکردیم که چرا انجمن مددکاران اجتماعی فعالیتهای جنبی مفیدتری برای مددکاران و اعضای انجمن برنامه ریزی نمیکنه که از سوی یکی از مسئولین انجمن این توضیح داده شد که جا و مکان مشکل اول انجمن هست … البته این توضیح متقاعدکننده نبود
  کاش انجمن دوره های آموزشی و … جهت آشنایی و به روز بودن مددکاران برگزار مینمود.

  ۰
  پاسخ
 3. کبری راد

  با سلام کتاب گنجینه ها به معنی واقعی یک گنجینه است و چه اسم برازنده ای . گرچه در ابتدا به نظرم رسید بعضی از اقدامات و روشها ساده انگارانه و تا حدودی از اهداف و اصول مددکاری اجتماعی به دور است اما هر چقدر جلوتر که می روی نکاتی نغز و بی بدیل از تجربیات و فعالیتهای مددکارانی که خالصانه و عاشقانه کار کردند بدست می آوری که همگی درس است و چراغ راهی برای مددکارانی که امروزه در برخی از دانشگاهها از بهره مندی اساتید برجسته در حرفه خود محرومند و از کارورزی های کم محتوا و بدون عمل رنج می برند . مطالعه دقیق این گنجینه را به همه مددکاران اجتماعی و علاقمندان این حرفه توصیه می کنم مطمئن هستم بازگویی و بازخوانی این تجربیات هزاران راهکار عملی را در پیشبرد اهداف حوزه فعالیت مددکاران اجتماعی در پی خواهد داشت. با تلاش از همت و مساعی دست اندرکاران انجمن وزین مددکاران اجتماعی ایران.

  ۰
  پاسخ
 4. اصغرنژاد

  سلام
  کتاب حاضر در کنار محاسن بستار خوبی که داره یه عیب کوچک هم داره تا این جا که بنده مطالعه داشتم متوجه شدم که برخی از مصاحبه ها ویرایش نشده و منظور مصاحبه شونده نامفهمومه که انشااله در جلدهای بعدی بهش توجه بشه
  سلامت باشید .

  ۰
  پاسخ
 5. کاوه امیدی

  با عرض سلام و ادب خدمت جناب موسوی . از اقدام شایسته حضرتعالی کمال تشکر را دارد شاید مقبول افتد و چراغ راهی برای مددکاران جوان باشد.

  ۰
  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.