پایگاه اطلاع رسانی انجمن مددکاران اجتماعی ایران

نخستین جشنواره ملی ایده های برتر اجتماعی در تهران برگزار می شود

ایده های برتر اجتماعی

ایده های برتر اجتماعی

رییس انجمن مددکاری اجتماعی ایران گفت: نخستین جشنواره ملی ایده های اجتماعی برتر با حضور صاحبنظران و اساتید نخبه حوزه اجتماعی کشور در تهران برگزار می شود.

سید حسن موسوی چلک روز دوشنبه در حاشیه افتتاح انجمن مددکاری ایران در اراک در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: این همایش در اواخر دی ماه سال جاری با هدف شناسایی طرحهای برتر حوزه اجتماعی و تلاش برای ساماندهی سلامت جامعه گشایش خواهد یافت.
او بیان کرد: در حال حاضر ۱۰۷ ایده اجتماعی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و علاقمندان و صاحبنظران عرصه اجتماعی تا ۲۰ آذرماه سال جاری فرصت دارند تا آثار نمونه خود را ارسال کنند.
موسوی چلک افزود: طرحهای ارسالی به جشنواره مبتنی بر ۳۰ حوزه اجتماعی است و هیات داوران پس از بررسی آثار رسیده نسبت به انتخاب طرحهای ممتاز اقدام خواهند کرد.
او اظهار کرد: هم اینک ۲۰ شعبه انجمن مددکاری اجتماعی ایران با بیش از یک هزار و ۴۰۰ عضو در کشور فعالیت دارند و پیش بینی می شود این رقم تا پایان سال جاری به حدود ۲ هزار و ۴۰۰ نفر افزایش یابد.
وی شبکه سازی مددکاری اجتماعی در ایران را مهمترین هدف تاسیس انجمن دانست و افزود: با استفاده از ظرفیتهای بخش غیر دولتی به ویژه تشکل های مردم نهاد به دنبال حساس سازی مسوولان و ارتقای کیفی اطلاعات مددکاران اجتماعی هستیم.

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی

۰

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. محمد حسین پور بلکو

  باعرض سلام اگر می شود انجمن پایگاهی در یاسوج افتتاح کند و یا سمیناری برای دانشجویان رشته مدد کاری و دا نشگاه علمی کار بردی بهزیستی استان کهگیلویه و بویر احمد بر پاکید تا با رشته و کارشان بیشتر اشنا شوند. باتشکر ۹۳/۰۶/۵

  ۰
  پاسخ
  1. مدیر سایت

   سلام
   ممنون از بازدیدتان از سایت و از اظهارنظرتان
   در این باره می توانید با آقای فتحی نماینده انجمن در استان کهکیلویه و بویراحمد تماس بگیرید.

   ۰
   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.