نخستین جشنواره ملی ایده های برتر اجتماعی در تهران برگزار می شود

ایده های برتر اجتماعی
ایده های برتر اجتماعی

رییس انجمن مددکاری اجتماعی ایران گفت: نخستین جشنواره ملی ایده های اجتماعی برتر با حضور صاحبنظران و اساتید نخبه حوزه اجتماعی کشور در تهران برگزار می شود.

سید حسن موسوی چلک روز دوشنبه در حاشیه افتتاح انجمن مددکاری ایران در اراک در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: این همایش در اواخر دی ماه سال جاری با هدف شناسایی طرحهای برتر حوزه اجتماعی و تلاش برای ساماندهی سلامت جامعه گشایش خواهد یافت.
او بیان کرد: در حال حاضر ۱۰۷ ایده اجتماعی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و علاقمندان و صاحبنظران عرصه اجتماعی تا ۲۰ آذرماه سال جاری فرصت دارند تا آثار نمونه خود را ارسال کنند.
موسوی چلک افزود: طرحهای ارسالی به جشنواره مبتنی بر ۳۰ حوزه اجتماعی است و هیات داوران پس از بررسی آثار رسیده نسبت به انتخاب طرحهای ممتاز اقدام خواهند کرد.
او اظهار کرد: هم اینک ۲۰ شعبه انجمن مددکاری اجتماعی ایران با بیش از یک هزار و ۴۰۰ عضو در کشور فعالیت دارند و پیش بینی می شود این رقم تا پایان سال جاری به حدود ۲ هزار و ۴۰۰ نفر افزایش یابد.
وی شبکه سازی مددکاری اجتماعی در ایران را مهمترین هدف تاسیس انجمن دانست و افزود: با استفاده از ظرفیتهای بخش غیر دولتی به ویژه تشکل های مردم نهاد به دنبال حساس سازی مسوولان و ارتقای کیفی اطلاعات مددکاران اجتماعی هستیم.

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی